Wakacje 2022

opieka dzienna dla dzieci 5-12 lat

Zobacz jak bawiliśmy się w ubiegłych latach

OPIEKA WAKACYJNA 2022

Dzieci 5-12 lat

Mały naukowiec

27.06 – 01.07
tydzień 1

więcej...

To 5 dni poświęconych grzebaniu we wszystkich możliwych naukowych zagadnieniach 😉Dosłownie rzecz ujmując bo nasze dzieci będą miały pełne i brudne ręce od roboty.

Będzie codzienne spotkanie z nauką w czystej postaci ale oczywiście w formie niezwykle ciekawych pokazów naukowych, podczas których pomocnikami będą nasi wakacyjni naukowcy.

Dodatkowo w tym tygodniu odwiedzimy Centrum Nauki Kopernik [wejściówka zawarta w cenie turnusu/dnia].

Wolny czas poświęcimy na własne doświadczenia, zabawę na powietrzu, warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe. Przygotuj się na 5 fascynujących dni.

Robotyka

11.07 – 15.07
tydzień 2

więcej...

każdego dnia będziemy projektować, a następnie tworzyć niesamowite roboty, które będą stawiane przed niemałym wyzwaniem; wyścigi, omijanie i pokonywanie przeszkód [wszystko to będziecie tworzyć i budować właśnie Wy zatem -Wszystko w Waszych rękach nasi Mali Konstruktorzy! ]

W tym tygodniu oprócz zabaw z klockami Lego [Lego ex3, praca w grupach 2-3 osobowych], będą warsztaty z długopisami 3D, stworzymy też własny garaż samochodowy/domek dla lalek, będziemy ścigać się samochodami zdalnie sterowanymi, szaleć na powietrzu, będzie laserowy paintball w parku i obowiązkowo wyskoczymy na równie szalony film do kina!

Ale o co chodzi?

18.07 – 22.07
tydzień 3

więcej...

Skąd i jak powstają bańki mydlane? Jak wygląda świat od ich środka, dlaczego jedne są ogromne, a drugie pękają tak szybko? Jak zrobić płyn by powstały bańki giganty…Podczas tego dnia czeka na dzieci również bańkowe show, samodzielne puszczanie baniek gigantów i obowiązkowo zamykanie w bańkach.

Dlaczego woda jest mokra? Dlaczego ser ma dziury? Dlaczego ryby potrafią pływać? Dlaczego Słońce świeci?

Czyli co jak i dlaczego, będziemy oglądać, analizować i dociekać prawdy. Tego dnia stoczymy tez prawdziwą bitwę wodną na „psikawki” i balony. Stworzymy własny układ Słoneczny, zmienimy się szalonych Przybyszy z Marsa. Tego dnia będą też zabawy z lampami UV więc wszystko będzie świecić.

Co się stało? Kiedy wyszedł? Czy ktoś go widział? W co był ubrany?

Czyli co się stało z Detektywem Pozytywką zaraz po tym jak wyszedł z biura do domu…zamienimy się w prawdziwych detektywów i odkrywać będziemy prawdę, a ta okaże się nieźle skomplikowana i zawiła. Nasze bystre oko, sprawny umysł i gibkie ciało pomogą nam w rozwikłaniu tej zagadki. Tego dnia czeka nas również zabawa terenowa z piniatą i sprawdzian na prawdziwego Detektywa.

Survivalowa wycieczka do Kampinosu HIT tego lata!

Wyruszymy na dłuuugą wycieczkę survivalową do Kampinosu. Podczas tej wyprawy pod okiem dodatkowych i wyspecjalizowanych Instruktorów będziemy m.in. tropić zwierzęta, krzesać ogień, będziemy uczy się poruszania zwierząt, zobaczymy schron zasilany prze nietoperze, wpadniemy też w pułapkę z której trzeba będzie wspólnymi siłami się wydostać. To tylko nieliczne z atrakcji jakie zaplanowane są na tę wycieczkę. Obowiązkowo jak przystało na survivalową przygodę, obiad będzie w formie ogniska i kiełbasek.

Uwaga: Pojedynczy dzień w dniu wycieczki survivalowej 280 zł

Slime, mydełka, kulki hydrożelowe, piankoliny, pianki, lód, galaretki, barwniki, czyli wszystko co sprawi, że będziemy brudni, a przy tym szczęśliwi 😉A gdy już się wymażemy od czubka głowy po same stopy spokojnie zasiądziemy do wspólnego podwieczorka kinowego.

Tydzień różnorodności

25.07 – 29.07
tydzień 4

więcej...

1 dzień Artysty to dzień w którym oddamy się pracy twórczej. Stworzymy własne [z mechanizmami] zegary do pokoju, mini las w słoiku oraz genialny organizer na biurko. Nasze prace nad lasem w słoiku odbędziemy na łonie przyrody czerpiąc inspiracje z otoczenia. Pracę twórczą uzupełnimy o sporą dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

2 dni Miłośnika Dinozaura – stworzymy własnego dinozaura, jako mali Paleontolodzy pochylimy się nad skamieniałościami, odnajdziemy fragmenty szkieletu i zbudujemy wspólny model, zwiedzimy również Muzeum Ewolucji.

1 dzień Niezwykłych zdarzeń – motywem przewodnim dnia będzie wycieczka do Świata Iluzji, będzie niezwykle i magicznie. Sami też nauczymy się czegoś magicznego 😉

1 dzień Sportowca– olimpiada z medalami, na koniec colour festiwal

Zwierzoluby

01.08 – 05.08
tydzień 5

więcej...

Podczas tych kilku dni spotkamy zwierzęta, które dotąd widzieliście w zoo lub na obrazkach. Będziecie mogli poznać ciekawostki z ich życia, pogłaskać, nakarmić. W tym tygodniu wyskoczymy też na wycieczkę do zoo by uzupełnić nasz pamiętnik Ekoludka o nowe gatunki zwierząt.

Będą też aktywności na powietrzu, zrobimy pudełka wspomnień na wakacyjne pamiątki, będzie tworzenie z masy solnej, malowanie na tkaninach, zrobimy własne karmniki.

Mały naukowiec

22.08 – 26.08
tydzień 6

więcej...

To 5 dni poświęconych grzebaniu we wszystkich możliwych naukowych zagadnieniach 😉Dosłownie rzecz ujmując bo nasze dzieci będą miały pełne i brudne ręce od roboty 😉

Będzie codzienne spotkanie z nauką w czystej postaci ale oczywiście w formie niezwykle ciekawych pokazów naukowych, podczas których pomocnikami będą nasi wakacyjni naukowcy.

Dodatkowo w tym tygodniu odwiedzimy Centrum Nauki Kopernik.

Wolny czas poświęcimy na własne doświadczenia, zabawę na powietrzu, warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe. Przygotuj się na 5 fascynujących dni.

Cennik

tydzień 1, 2, 3, 6 Cena całości: 850 zł, cena 1 dnia – 250 zł

tydzień 4 Cena całości : 799 zł, cena 1 dnia – 200 zł

tydzień 5 Cena całości: 820 zł, cena 1 dnia – 230 zł

Dzień z Harrym Potterem

29.08

zabawy ruchowe, zabawy tematyczne

Star Wars / Kosmos

30.08

zabawy ruchowe, zabawy tematyczne

Minecraftowy świat

31.08

zabawy ruchowe, zabawy tematyczne

Cennik

29.08, 30.08 i 31.08 – cena 1 dzień – 200 zł • pakiet 3 dni – 500 zł

 

Pojedynczy dzień opieki – na pojedyncze dni zapisujemy dopiero od 20 czerwca

Zapewniamy:

R

ubezpieczenie NNW

R

bardzo bogaty i ciekawy program zajęć

R

II śniadanie, dwudaniowy obiad w restauracji, podwieczorek

R

wodę

R

opiekę wykwalifikowanych Wychowawców

R

bilety wstępu

R

materiały plastyczne

R

opiekę w godzinach 7:30-17:30

Zgłoszenie: poprzez mail: kontakt@trzeciastrefa.pl

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą: 535 333 938

TrzeciaStrefa.pl
ul. Daniłowskiego 2/4, (Budynek Porion), 01-833 Warszawa
+48 535 333 938 • kontakt@trzeciastrefa.pl

Dojedziesz do Nas:
tramwajem [Piaski] 22, 28, 33,40
autobusem [Piaski] 103, 114,
autobusem [Bielany-Ratusz] 110, 112,116, 197
metrem [Stare Bielany]

Dane do przelewu: Karolina Komarnicka Trzecia Strefa, ul. Daniłowskiego 2/4, 01-833 Warszawa. Bank Millenium 47 1160 2202 0000 0002 6653 7140.
W tytule przelewu prosimy wpisać: imię i nazwisko dziecka oraz nazwę warsztatów